Olaf Szuba

Olaf Szuba
Olaf Szuba

lek. Olaf Szuba

Ortopedia - Traumatologia

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem Traumatologii i Chirurgii Ręki.

Posiada duże doświadczenie w leczeniu operacyjnym urazów narządu ruchu i schorzeń ręki, m.in: zespołu kanału nadgarstka, palców strzelających, zastarzałych uszkodzeń ścięgien, nerwów obwodowych, artroz nadgarstka, zaburzeń zrostu kostnego oraz w leczeniu z zastosowaniem technik mikrochirurgicznych, artroskopowych i mininwazyjnych innych patologi w obrębie ręki i nadgarstka.

Szkolenie specjalizacyjne odbył w Katedrze Ortopedii, Traumatologii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Doświadczenie zawodowe zdobył również podczas staży w renomowanych ośrodkach Chirurgii Ręki i Traumatologii w Polsce (Szczecin, Poznań), w Niemczech (Oldenburg, Cuxhaven) i Włoszech (Savona)

Autor publikacji w czasopismach medycznych oraz wystąpień na konferencjach medycznych, wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Prywatnie mąż, ojciec trójki dzieci i zapalony rowerzysta.

Copyrights ©2017: mgweb.pl - NovuMed