Nasi Specjaliści

czwartek, 13 sierpień 2020 15:22

Olaf Szuba

Olaf Szuba

lek. Olaf Szuba

Ortopedia - Traumatologia

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem Traumatologii i Chirurgii Ręki.

Posiada duże doświadczenie w leczeniu operacyjnym urazów narządu ruchu i schorzeń ręki, m.in: zespołu kanału nadgarstka, palców strzelających, zastarzałych uszkodzeń ścięgien, nerwów obwodowych, artroz nadgarstka, zaburzeń zrostu kostnego oraz w leczeniu z zastosowaniem technik mikrochirurgicznych, artroskopowych i mininwazyjnych innych patologi w obrębie ręki i nadgarstka.

Szkolenie specjalizacyjne odbył w Katedrze Ortopedii, Traumatologii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Doświadczenie zawodowe zdobył również podczas staży w renomowanych ośrodkach Chirurgii Ręki i Traumatologii w Polsce (Szczecin, Poznań), w Niemczech (Oldenburg, Cuxhaven) i Włoszech (Savona)

Autor publikacji w czasopismach medycznych oraz wystąpień na konferencjach medycznych, wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Prywatnie mąż, ojciec trójki dzieci i zapalony rowerzysta.
wtorek, 22 sierpień 2017 09:49

Paweł Olszewski

Paweł Olszewski

dr Paweł Olszewski

Ortopedia - Traumatologia

Obecnie zastępca Kierownika Kliniki Chirurgii Ortopedyczno–Urazowej WSZZ Kielce UJK oraz starszy asystent w Klinice Urazowo - Ortopedycznej Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego WUM.

Ukończył studia na II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację odbywał w Klinice Ortopedii i Traumatologii Szpitala Dzieciątka Jezus Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już na wczesnym etapie szkolenia specjalizacyjnego zainteresował się tematyką endoprotezoplastyki stawów. Egzamin specjalizacyjny zdał w roku 2012 z najlepszym wynikiem w sesji egzaminacyjnej. Autor i współautor prac naukowych o tematyce ortopedycznej i traumatologicznej. Od wielu lat w ramach pracy dydaktycznej prowadzi zajęcia ze studentami oraz jest wykładowcą na kursach specjalizacyjnych. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach w kraju i za granicą.


Zakres wykonywanych operacji m.in.:

* Biodro - Endoprotezoplastyka stawu biodrowego z miniinwazyjnego dostępu przedniego MIS DAA. Kosmetyczny dostęp operacyjny (BIKINI). Operacje rewizyjne po endoprotezoplastykach stawu biodrowego.

* Kolano - Endoprotezoplastyka całkowita i jednoprzedziałowa stawu kolanowego. Operacje rewizyjne po alloplastyce stawu kolanowego Artroskopia stawu kolanowego w tym rekonstrukcje więzadłowe.

* Stopa - operacje palucha koślawego (HALLUX) z wykorzystaniem nowatorskiej metody płytki śródkostnej.

* Ręka - operacje przykurcz Dupuytrena, zawężające zapalenia pochewek ścięgnistych (palce „zatrzaskujące”, choroba de Quervaina, ganglion, zespół cieśni nadgarstka)

* Traumatologia - pełen zakres operacji urazowych kończyn górnych i dolnych.

Od 2007 bierze czynny udział w promowaniu i rozpowszechnianiu nowoczesnych technik miniinwazyjnych w protezoplastykach stawów biodrowych. Od roku 2009 krajowy, a od 2015 międzinarodowy trener - szkoleniowiec technik miniinwazyjnych stawów biodrowych. Jeden z najbardziej doświadczonych w kraju chirurgów wykonujących alloplastykę stawu biodrowego z dostępu przedniego. Od 5 lat z powodzeniem stosuje założenia technik małoinwazyjnych w zabiegach endoprotezoplastyki całkowitej i jednoprzedziałowej stawu kolanowego. Od 2016 roku szkoleniowiec na kursach chirurg-chirurg endoprotezoplastyk stawu kolanowego i biodrowego.

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Specjalizuje się w endoprotezoplastyce stawu biodrowego i kolanowego z wykorzystaniem technik małoinwazyjnych.
środa, 09 maj 2018 23:18

Maciej Pawlak

maciej pawlak

dr n. med. Maciej Pawlak

Medycyna estetyczna

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2008 zajmuje się medycyną estetyczną.
Wykonuje zabiegi liftingu twarzy i piersi, plastyki powiek, uszu, oraz liposukcji i przeszczepiania tłuszczu. W pracy wykorzystuje doświadczenie nabyte na kursach chirurgii plastycznej w USA, Kolumbii, Brazylii i we Włoszech.
Jest współautorem wielu materiałów dydaktycznych i kursów praktycznych z zakresu zabiegów lipolitycznych, chirurgii dermatologicznej, medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej.

Właściciel MPawlak Clinic.
piątek, 27 kwiecień 2018 10:49

Sebastian Witkowski

Trusiński 2

dr Sebastian Witkowski

Ortopedia - Traumatologia

Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu, absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Po ukończeniu studiów podjąłem pracę w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie, z którym stale współpracuję.
Obecnie zabiegi operacyjne przeprowadzam w Klinice NovuMed w Jabłonnej oraz w 6 Szpitalu Wojskowym w Dęblinie. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywam odbywając staże i kursy w renomowanych ośrodkach krajowych i zagranicznych.

Zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym schorzeń z zakresu chirurgii ręki. Od wielu lat wykonuję także badania USG narządu ruchu.

Miejsca konsultacji ambulatoryjnych:
1.Europejskie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych, ul. Komisji Edukacji Narodowej 98/U18, Warszawa
wtorek, 17 kwiecień 2018 20:39

Robert Tworus

Tworus 2

dr n. med. Robert Tworus

Chirurgia

Specjalista chirurgii naczyniowej.
Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej uzyskał w Klinice Chirurgii Ogólnej i Chorób Klatki Piersiowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tętnic i żył. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i operacyjnym leczeniu patologii naczyniowych. Specjalizuje się w metodach wewnątrznaczyniowego leczenia miażdżycowych zwężeń tętnic oraz tętniaków. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce dopplerowskiej naczyń.

Wykonuje w pełnym zakresie operacje tętnic i żył, zarówno metodami klasycznymi jak i wewnątrznaczyniowymi, a także zabiegi skleroterapii żył.
Członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych (European Society for the Vascular Surgery) (od 2005).


Specjalizuje się w metodach wewnątrznaczyniowego leczenia miażdżycowych zwężeń tętnic oraz tętniaków. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce dopplerowskiej naczyń. Wykonuje w pełnym zakresie operacje tętnic i żył, zarówno metodami klasycznymi jak i wewnątrznaczyniowymi, a także zabiegi skleroterapii żył.

Copyrights ©2022 - NovuMed