O nas

NovuMed

W Klinice NovuMed przeprowadzane są zabiegi ortopedyczne oraz neurochirurgiczne

Specjaliści u nas operujący cieszą się wielkim uznaniem zarówno wśród pacjentów, jak i w środowisku lekarskim. Stawiamy na najnowsze techniki operacyjne, solidność i jakość.Klinika Medycznego Centrum Zabiegowo Rehabilitacyjnego Sp. z o.o. powstała w 2014 roku. Jest to prywatny wysokospecjalistyczny ośrodek w o profilu urazowo-ortopedycznym .


Klinika obecnie jest wiodącym prywatnym centrum ortopedycznym na Mazowszu.

Specjalizuje się we wdrażaniu najnowocześniejszych technik operacyjnych w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
W Klinice przeprowadzane są zabiegi ortopedyczne oraz neurochirurgiczne, prowadzone są szkolenia w zakresie chirurgii artroskopowej oraz endoprotezoplastyki stawów (z udziałem krajowych i zagranicznych instruktorów).

Dlaczego wybrać NovuMed?

 

  • NovuMed to wiodące, prywatne centrum medczno-ortopedyczne na Mazowszu.
  • Doświadczona kadra. Najlepsza opieka pacjentów.
  • Wyspecjalizowani lekarze.
  • Szybki kontakt.

Klinika Novumed jest miejscem szczególnym. To co ją odróżnia, to wyjątkowo dobrze dobrany zespół specjalistów którzy sprawiają nieodparte wrażenie ludzi kochających swoją prace i swoich pacjentów. Fachowość cierpliwość, ogromna skuteczność, konsekwencja w przełamywaniu mojego lęku przed niektórymi ćwiczeniami oraz poczucie bezpieczeństwa sprawia, że pacjent czuje się jak w domu.

Adam Wawryniuk - 37lat, Warszawa

Copyrights ©2022 - NovuMed