Robert Tworus

Robert Tworus
Tworus 2

dr n. med. Robert Tworus

Chirurgia

Specjalista chirurgii naczyniowej.
Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej uzyskał w Klinice Chirurgii Ogólnej i Chorób Klatki Piersiowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tętnic i żył. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i operacyjnym leczeniu patologii naczyniowych. Specjalizuje się w metodach wewnątrznaczyniowego leczenia miażdżycowych zwężeń tętnic oraz tętniaków. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce dopplerowskiej naczyń.

Wykonuje w pełnym zakresie operacje tętnic i żył, zarówno metodami klasycznymi jak i wewnątrznaczyniowymi, a także zabiegi skleroterapii żył.
Członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych (European Society for the Vascular Surgery) (od 2005).


Specjalizuje się w metodach wewnątrznaczyniowego leczenia miażdżycowych zwężeń tętnic oraz tętniaków. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce dopplerowskiej naczyń. Wykonuje w pełnym zakresie operacje tętnic i żył, zarówno metodami klasycznymi jak i wewnątrznaczyniowymi, a także zabiegi skleroterapii żył.

Copyrights ©2017: mgweb.pl - NovuMed